2016 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių bokso finalinės varžybos

CIMG6353

Š. m. spalio 12 – 15 dienomis Kaune vyko 2016 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių bokso finalinės varžybos, kuriose Telšių rajonui atstovavo Telšių sporto ir rekreacijos centro ir VšĮ „Telšių bokso mokykla“ auklėtiniai.Finalinėse varžybose dalyvavo 144 boksininkai iš keturių Lietuvos zonų: Žemaitijos, Vilniaus, Kauno ir Panevėžio. Dalyviai varžėsi aštuoniolikoje skirtingų svorio kategorijų grupių.
Geriausiai pasirodė telšiškis Donatas Šaulys (treneris M. Zykas), kuris laimėjo pirmąją vietą 54 kg svorio kategorijoje.
Puikiai sekėsi ir Deivydui Akučkai (treneris A. Nosovas), jis laimėjo antrąją vietą 44,5 kg svorio kategorijoje.
Trečiąsias vietas 41,5 kg svorio kategorijoje laimėjo Eismantas Ivanauskas ir 62 kg svorio kategorijoje – Jonas Stripeika. Sportininkus treniruoja treneris A. Nosovas.