Boksininkų kovos jaunimo bokso čempionate

Vasario 9-11 dienomis Tauragėje, laisvalaikio ir pramogų centre „Fortūna“, vyko Lietuvos rajonų jaunimo bokso čempionatas, kuriame dalyvauti užsiregistravo 80 kovotojų. Daugiausia taškų bendrakomandinėje  įskaitoje iškovojo Tauragės boksininkai bei boksininkės.

Telšiams atstovavo keturi Telšių sporto ir rekreacijos centro ir VšĮ „Telšių bokso mokykla“ boksininkai. Sidabro medalius savo amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje iškovojo Vilmantas Sirius ir Andrius Šapas (75 kg jaunimo amžiaus grupė), Kornelijus Norvilis pelnė bronzos medalį (81 kg jaunimo amžiaus grupė), Aurimas Norkus užėmė 5-8 vietas (69 kg jaunimo amžiaus grupė).

Šios varžybos buvo tarsi paruošiamasis etapas prieš Lietuvos bokso čempionatą, kuris vyks vasario 22-25 dienomis Palangoje.