Boksininkų laimėjimai

Nuotrauka

Nuotrauka

2016 m. gruodžio 15-17 dienomis Kaune vyko Lietuvos moksleivių-jaunučių bokso pirmenybės ir 6-asis tarptautinis Kalėdinis bokso turnyras. Turnyre dalyvavo Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos komandos. Telšiams atstovavo Telšių sporto ir rekreacijos centro ir VšĮ „Telšių bokso mokykla“ sportininkai.

Lietuvos moksleivių-jaunučių bokso pirmenybėse puikiai pasirodė boksininkas Paulius Vilkas. Jis 44,5 kg svorio kategorijoje iškovojo pirmą vietą (treneris Mantas Zykas), Nojus Beniušis 34 kg svorio kategorijoje laimėjo antrą vietą (treneris Mantas Zykas), trečioji vieta atiteko 43 kg svorio kategorijos sportininkui Emiliui Dargužiui (treneris Aleksandras Nosovas).

6-ajame tarptautiniame Kalėdiniame bokso turnyre gerai sekėsi boksininkui Aidui Savčenko. Jis 50 kg svorio kategorijoje iškovojo antrą vietą (treneris Aleksandras Nosovas). Antras vietas taip pat laimėjo 48 kg svorio kategorijos boksininkas Deividas Akučka (treneris Aleksandras Nosovas) ir 52 kg svorio kategorijoje – Dovydas Grigas (treneris Aleksandras Nosovas).