Imtynininkų pergalės

2016 m. spalio 16 d. Ukmergėje vyko Lietuvos sporto vilčių sambo jaunių žaidynės. Telšių sportininkai žaidynėse iškovojo du medalius. Svorio kategorijoje iki 78 kg čempionu tapo Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkas Paulius Pliuskys, o merginų svorio kategorijoje iki 52 kg sidabro medalį pelnė Karolina Zelbaitė.

Spalio 23 d. Šakiuose vyko atviras Šakių rajono dziudo jaunių čempionatas. Susirinko geriausieji dziudo imtynių septyniolikmečiai. Telšiškiai parsivežė tris medalius. Svorio kategorijoje iki 66 kg antrą vietą iškovojo Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkas Tadas Vaičaitis, svorio kategorijoje iki 73 kg  trečią vietą laimėjo Gvidas Silkauskas, o iki 81 kg Mantas Virketis taip pat pelnė trečią vietą.