Krepšinio turnyras Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti

Nevarėnų mokyklos sporto salėje buvo surengtos krepšinio varžybos, skirtos paminėti 95-ąjį Lietuvos krepšinio „gimtadienį“.
Varžybose galėjo dalyvauti tiek vaikinai, tiek merginos. Merginų kategorijoje varžėsi 4 komandos: „Petraičiai“, „Burundukės“, „RSG“, „Veni, vidi, vici“. Rungtynės vyko 3 x 3. Vaikinų krepšinio komandų buvo taip pat 4: „Vikiai“, „Žirniai“, „Beveik senukai“, „Bam Bam“. Jų žaidynės vyko 4 x 4.
Žiūrovai ir komandų nariai galėjo dalyvauti baudų ir tritaškių mėtymo konkurse. Tiek merginos, tiek vaikinai dalyvavo aktyviai. Merginų tritaškių ir baudų mėtymo konkursą laimėjo K. Šimkutė, o vaikinų: tritaškiai – G. Žaromskis, baudos – M. Galdikas. Žaidėjai buvo apdovanoti statulėlėmis, primenančiomis apie smagų žaidimą.
Po ilgų ir varginančių varžybų buvo apdovanotos komandos, pelniusios prizines vietas. Merginų kategorijoje vietos pasiskirstė taip: 4 vieta atiteko „Burundukių“ komandai, 3 vietą užėmė „Petraičiai“, 2-ąją „RSG“, o absoliučiomis nugalėtojomis paskelbtos „Veni, vidi, vici“ komandos žaidėjos. Vaikinų kategorijoje 4 vietą užėmė „Vikiai“, 3-ąją „Bam Bam“, 2 vietą iškovojo „Beveik senukai“, o 1-osios vietos laimėtojai tapo „Žirnių“ komanda. 1-3 vietos laimėtojams įteiktos taurės ir medaliai, o 4 vietą užėmusios komandos gavo paguodos prizų.