Lengvaatlečių startai Panevėžyje

Lengvaatleciai

Telšių sporto ir rekreacijos centro lengvosios atletikos sportininkai 2017 metus pasitiko pasiekę puikių rezultatų. Sausio 13-14 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybės.

Ant apdovanojimų pakylos lipo sportininkai, bėgę  60 metrų su barjerais. Jaunių grupėje pirmos trys vietos priklausė Telšių sportininkėms: Nedai Tumasonytei – pirma, Livetai Gaižiūnaitei – antra, Aistei Bartkutei – trečia vieta. Neda Tumasonytė 60 metrų bėgimo rungtyje laimėjo antrą vietą. Jaunimo grupėje Kamilė Gargasaitė iškovojo pirmą, o Kotryna Sipavičiūtė – antrą vietą. Edvinas Baltmiškis, tik keliomis tūkstantosioms sekundės nusileidęs pirmos vietos nugalėtojui, laimėjo antrą vietą. 60 metrų bėgimo rungtyje Edvinas Baltmiškis taip pat užėmė antrą vietą.

Estafetiniame 4 x 200 metrų bėgime Telšių komandos lengvaatletės – Kamilė Gargasaitė, Kotryna Sipavičiūtė, Liveta Gaižiūnaitė ir Neda Tumasonytė aplenkė visas varžoves ir tapo rungties čempionėmis. Savo asmeninius rezultatus gerino Gabija Silkauskaitė, Gabija Mickutė, Andrius Šapas. Sportininkų trenerės – Lina Kaveckienė, Dalia Pranckuvienė.