Lietuvos jaunimo bokso čempionatas

Vasario 23-26 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriame pirštines surėmė 16 komandų – 111 sportininkų (23 merginos ir 88 vaikinai) – iš įvairių Lietuvos miestų.

Varžybose puikių rezultatų pasiekė Telšių sporto ir rekreacijos centro boksininkai.

Paulius Vilkas svorio kategorijoje iki 75 kg iškovojo čempiono titulą, Kajus Kuprijanovas svorio kategorijoje iki 60 kg laimėjo antrą vietą, Ula Baltrimaitė svorio kategorijoje iki 60 kg pelnė trečią vietą. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Už čempiono – Pauliaus Vilko paruošimą diplomas ir medalis įteiktas treneriui Aleksandrui Nosovui.

Jau kovo 7 d. Druskininkuose startuoja jaunimo vaikinų mokomoji treniruočių stovykla, į kurią pakviestas jaunimo bokso čempionato nugalėtojas Paulius Vilkas. Treniruočių stovykloje bus formuojama komanda dalyvauti kovo 18-19 dienomis Vilniuje vyksiančiame tarptautiniame olimpinio čempiono Dano Pozniako turnyre.