Lietuvos jaunių komandinės stalo teniso pirmenybės

STALO TENISAS 1

Lapkričio 12 dieną Joniškyje vyko rajonų grupės bei Alytaus miesto jaunių komandinių pirmenybių finalinės stalo teniso varžybos. Telšių sporto ir rekreacijos centro komandai atstovavo Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas ir  Vincas Janušas. Aštuonios stipriausios rajonų grupės komandos iš Jonavos, Širvintų, Vilkaviškio, Akmenės, Mažeikių, Joniškio, Alytaus ir Telšių buvo paskirstytos į du pogrupius. Telšių berniukų komanda pogrupyje rezultatu 3:0 nugalėjo Alytaus ir Akmenės komandas ir 3:2 – Joniškio komandą. Finale 3:0 telšiškiai įveikė Jonavos komandą, atkaklioje kovoje 2:3 pralaimėjo Mažeikių komandai ir iškovojo antrą vietą.