Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionatas

20170219 124458

Šių metų vasario 15 dieną Širvintose vyko atrankinės jaunučių stalo teniso varžybos į Lietuvos čempionatą. Rajonų grupės, Alytaus bei Klaipėdos miesto jaunieji stalo tenisininkai kovojo dėl septynių kelialapių į Lietuvos čempionatą.

Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo tenisininkai Titas Mitkevičius, Nojus Gustys, Vincas Janušas ir Dovydas Petrauskas parodė savo meistriškumą. Tarp 53 dalyvių Dovydas Petrauskas užėmė pirmą vietą, Nojus Gustys ir Vincas Janušas pasidalino trečia vieta. Čempionate vietą jau buvo išsikovojęs Lukas Rimkus. Iš rajonų grupės Lietuvos jaunučių asmeniniame stalo teniso čempionate daugiausiai vietų laimėjo telšiškiai.

Vasario 17-18 dieną į Joniškį susirinko 24 stipriausi Lietuvos jaunučiai. Asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi Lukui Rimkui, jis iškovojo trečią vietą, Nojus Gustys užėmė devintą vietą, Dovydas Petrauskas liko dvyliktas, Vincas Janušas – penkioliktas. Berniukų dvejetų varžybose Lukas Rimkus, žaisdamas kartu su vilniečiu Viliumi Samakaljevu, užėmė antrą vietą, Nojus Gustys ir Dovydas Petrauskas pasipuošė bronzos medaliais.