Lietuvos rajonų jaunučių bokso čempionatas

Spalio 8-9 dienomis Tauragėje vyko Lietuvos rajonų jaunučių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš Kalvarijos, Kretingos, Kėdainių, Šilutės, Jonavos, Biržų, Pasvalio, Palangos, Tauragės, Vilniaus rajono ir Telšių.

Varžybose puikių rezultatų pasiekė Telšių sporto ir rekreacijos centro boksininkai. Eimantas Talmantas (svorio kategorija iki 76 kg) ir Justas Globys (svorio kategorija iki 41,5 kg) tapo nugalėtojais. Lukas Vičiulis (svorio kategorija iki 52 kg) ir Rokas Grybauskas (svorio kategorija iki 46 kg) laimėjo trečias vietas.

Visi sportininkai buvo apdovanoti nugalėtojų medaliais ir diplomais. Justas Globys pelnė taurę už techniškiausią čempionato boksininką. Sportininkų treneris – Aleksandras Nosovas.