Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių, jaunimo čempionatas

Sausio 10-11 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių, jaunimo čempionatas. Varžybose, jaunių grupėje, aukštų rezultatų pasiekė Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkas, trenerės Linos Kaveckienės auklėtinis, Lukas Sutkus. Sportininkas, pagerinęs savo asmeninius rezultatus, bei daugiau nei 30 metų gyvavusius penkiolikmečių rajono rekordus, 300 metrų (37,59 sek. ) ir 600 metrų (1.28,73) bėgimo rungtyse aplenkė visus savo varžovus ir tapo nugalėtoju. Jaunimo amžiaus grupėje ant prizininkų pakylos du kartus lipo 60 metrų barjerinio bėgimo rungties antros vietos ir 60 metrų bėgimo rungties trečios vietos laimėtoja Liveta Gaižiūnaitė. Estafetinio bėgimo 4×200 rungtyje telšiškės Liveta Gaižiūnaitė ir Neda Tumasonytė (trenerė Lina Kaveckienė) kartu su Šilutės sportininkėmis J.Baciūte ir K.Stankute iškovojo antrą vietą. Telšių sporto ir rekreacijos centro lengvaatlečiai Lukas Sutkus ir Kipras Keliauskas (trenerė Lina Kaveckienė) kartu su Raseinių sportininkais K.Klimu ir D.Jociu,  laimėjo trečią vietą.