Lukas Sutkus – Lietuvos 17-mečių rekordininkas

Baigėsi lengvosios atletikos žiemos sezonas. Lukui Sutkui jis buvo ypač sėkmingas. Kovo 4-5 dienomis Valmieroje (Latvija) vyko Baltijos šalių komandinis lengvosios atletikos čempionatas. Laimėjęs dvi pirmąsias vietas 400 metrų ir 800 metrų bėgimo rungtyse Lietuvos jaunimo čempionate, Lukas iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Baltijos šalių čempionate. Pirmąją varžybų dieną Lukas dalyvavo 400 metrų bėgimo rungtyje. Finišą pasiekė pirmas. Pagerino ne tik savo, bet ir uždarų patalpų Lietuvos 17-mečių rekordą – 49,29 sek., kuris buvo pasiektas 2010 metais (49,68 sek.).

Antrąją varžybų dieną sportininkas bėgo 800 metrų distanciją, kurią įveikė per 1.55,41 sek., pagerino savo asmeninį rezultatą ir iškovojo antrą vietą. Varžybų dieną vainikavo 4 x 400 metrų mišri (dvi merginos ir du vaikinai) estafetinio bėgimo rungtis. Lukui teko ketvirtas etapas, finišo liniją sportininkas kirto pirmas. Lietuvos rinktinės komanda pelnė rungties čempionės titulą.

Vasario 26 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos suaugusiųjų lengvosios atletikos čempionatas. Lukas Sutkus tapo 400 metrų bėgimo rungties trečios vietos laimėtoju.