Telšių SRC stalo tenisininkai – čempionato antros vietos laimėtojai

Lapkričio 25 dieną Mažeikiuose vyko Lietuvos rajonų  jaunių komandinis stalo teniso čempionatas. 2001 metų gimimo ir jaunesnių berniukų grupėje aštuonios stipriausios rajonų komandos iš Telšių, Jonavos, Vilkaviškio, Joniškio, Mažeikių, Akmenės, Šilalės ir Alytaus kovojo dėl čempionės vardo. Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkai Lukas Vainavičius, Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas ir Titas Mitkevičius pogrupyje vienodu rezultatu 3:0 nugalėjo Vilkaviškio, Joniškio ir Akmenės komandas, finale 3:1 laimėjo prieš Jonavą ir minimaliu rezultatu 2: 3 pralaimėję Mažeikių komandai, tapo čempionato vicečempionais.