Sėkmingi startai Lietuvos jaunių sunkiosios atletikos čempionate

Balandžio 2 dieną Marijampolėje vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų sunkiosios atletikos čempionatas. Į finalus pateko net septyniolika Telšių rajono sportininkų. Kiekvienoje svorio kategorijoje dėl apdovanojimų kovojo po šešis stipriausius Lietuvos jaunuosius atletus. Labai gerai sekėsi Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerių Bronislovo Šiaudkulio ir Modesto Šimkaus auklėtiniams. Bronzos apdovanojimus iškovojo sunkiaatlečiai Gustas Dargis (svorio kategorija iki 34 kg), Emilija Barkutė (svorio kategorija iki 38 kg), Armandas Skruibis (svorio kategorija iki 42 kg), Akvilė Vosyliutė (svorio kategorija iki 49 kg), Mantas Domarkas (svorio kategorija iki 89 kg) ir Emilis Norkus (svorio kategorija virš 89 kg). Vakaris Jonušas (svorio kategorija iki 61 kg) tapo vicečempionu. Komandinėje įskaitoje Telšių komanda iškovojo antrą vietą, į priekį praleidusi tik Marijampolės sportininkus, trečią vietą užėmė Klaipėdos rinktinė.