Tarptautiniame bokso turnyre telšiškiai skynė pergales

Geležinis kumštis

Lapkričio 24-25 dienomis Telšių sporto arenoje vyko 5-asis tarptautinis bokso turnyras „Geležinis kumštis“. Jame kovojo 50 dalyvių iš Lietuvos miestų: Tauragės, Klaipėdos, Telšių, Šiaulių, Kretingos, Panevėžio bei svečiai iš Latvijos ir Airijos.
Dvi dienas trukusiame turnyre telšiškiams pavyko pasiekti gerų rezultatų – komandinėje įskaitoje pelnė pirmą vietą. Antrą vietą laimėjo airiai, trečią vietą – panevėžiečiai.
Jaunučių grupėje pirmą vietą iškovojo P. Vilkas (sv. kategorija 50 kg); antrą vietą – K. Kuprijanovas (sv. kategorija 36 kg).
Jaunių amžiaus grupėje pirmos vietos medaliu pasipuošė A. Savčenko (sv. kategorija 54 kg); antra vieta dalijosi keletas sportininkų: D. Akučka (sv. kategorija 50 kg), D. Grigas (sv. kategorija 57 kg), D. Šaulys (sv. kategorija 60 kg), D. Sirius (sv. kategorija 80 kg).
Tarp jaunimo pirmą vietą pelnė V. Kybartas (sv. kategorija 64 kg) ir A. Šapas (sv. kategorija 75 kg); antrą v. – A. Norkus (sv. kategorija 69 kg) ir K. Norvilis (sv. kategorija 81 kg); trečią v. – A. Bistrovas (sv. kategorija 69 kg).
Draugiško tarpusavio mergaičių mačo nugalėtojomis tapo U. Monkauskaitė ir V. Momgaudytė (abiejų sv. kategorija 57 kg). Sportininkus treniruoja Mantas Zykas ir Aleksandras Nosovas.