Search
Close this search box.

Tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre Estijoje telšiškius lydėjo sėkmė

Spalio 26-27 dienomis į tarptautinį sunkiosios atletikos turnyrą netoli Tartu esančioje Melliste gyvenvietėje atvyko komandos iš Pskovo (Rusija), Saldus, Balvi, Daugpilis ir Ogre (Latvija), Panevėžio ir Telšių (Lietuva) bei Estijos įvairių miestų komandos. Gausus būrys sunkiaatlečių kovojo dėl įvairių prizų, medalių įvairiose svorio kategorijose.

Telšiams atstovavo Telšių SRC trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai Mindaugas Daniela, Dovydas Mažonas, Romutis Raudys, Monika ir Brigita Remėzaitės ir Gabrielė Čenkutė. Startai buvo labai sėkmingi. Svorio kategorijoje iki 56 kg labai gerai pasirodė Dovydas Mažonas. Jis tapo turnyro nugalėtoju. Šioje kategorijoje trečias liko Mindaugas Daniela. Tądien savo gimtadienį šventęs sportininkas į priekį praleido tik savo komandos draugą Dovydą ir Latvijos atstovą. Kitas telšiškis Romutis Raudys, startavęs sau neįprastoje svorio kategorijoje iki 85 kg, užėmė penktą vietą. Savo svorio kategorijoje iki 77 kg jis būtų buvęs antras.

Labai nudžiugino savo rezultatais merginos. Svorio kategorijoje iki 48 kg visas priešininkes nugalėjo bei savo asmeninius bei rajono rekordus pagerino Brigita Remėzaitė. Svorio kategorijoje iki 58 kg trečią vietą užėmė Gabrielė Čenkutė. Trečia svorio kategorijoje iki 63 kg liko savo asmeninius rezultatus pagerinusi Monika Remėzaitė. Pasiekti rezultatai džiugina ir teikia vilčių, kad ir lapkričio mėnesį Klaipėdoje vyksiančiame Lietuvos suaugusių atskirų veiksmų sunkiosios atletikos čempionate bus pasirodyta sėkmingai.