+370 444 60318

El. p. info@tsrc.lt

Birutės g. 60, LT-87118, Telšiai

Lobikonas

Lygos
Telšių rajono atviros vyrų krepšinio pirmenybės
Sezonai
2021
Namai
Telšių sporto ir rekreacijos centro sporto salė

Lobikonas

#ŽaidėjasDate of BirthAmžiusPTSHeightWeight
1Aivaras Viniautas1991-09-023001.97105
2Andrius Motužis1997-03-132401.9090
3Deivydas Baltrimas1996-06-272501.96112
4Deivydas Jablonskis1996-06-052501.8880
5Donatas Alminas1996-03-122501.94120
6Gedeminas Stropus1989-09-083201.8095
7Jokūbas Maciulevičius2006-04-121501.73-
8Justas Baltrimas2003-03-071801.9388
9Karolis Mockus1997-07-162401.9796
10Matas Rupeika2004-06-161701.8565
11Ovidijus Stropus1992-02-262901.8385
12Remigijus Vičius1980-04-024101.9192
13Rokas Mažeika2003-11-181802.1386
14Sigitas Vaitkus1993-04-242801.9386
15Tomas Žukauskas1996-05-302501.7670
PozKomandaPPRL5STRKPFPASKTŠK
1Bumsass404-0P49762358
2Lobikonas202-0P28245374
3Nevarėnai313-1P16168-77
4Silverstars212-1P28857315
5Luokė212-1P17262105
6Upyna212-1P1676075
7TSRC-2003131-3P16986-175
8Žarėnai030-3P35565-103
9TSRC-2005030-3P35795-383
10Sportuojantys veteranai030-3P35796-393
Vertimas »