+370 444 60318

El. p. info@tsrc.lt

Birutės g. 60, LT-87118, Telšiai

Nevarėnai

Lygos
Telšių rajono atviros vyrų krepšinio pirmenybės
Sezonai
2021
Namai
Telšių sporto ir rekreacijos centro sporto salė

Komandos vadovas Leonidas Jegorovas

Tautybė
ltu Lithuania
Dabartinė komanda
Nevarėnai

Treneris Petras Ronkys

Tautybė
ltu Lithuania
Dabartinė komanda
Nevarėnai

Nevarėnai

#ŽaidėjasKomandaDate of BirthAmžiusPTSHeightWeight
Justas BenikasNevarėnai2003-02-141801.8373
Henrikas ČejauskasNevarėnai1982-04-103931.82115
Modestas GaldikasNevarėnai1997-06-152401.7978
Gytautas KibelkisNevarėnai1996-02-012501.9688
Darius MažeikaNevarėnai1996-08-122501.8682
Tomas MažeikaNevarėnai1997-10-092401.7376
Aivaras RimkevičiusNevarėnai1991-10-0930171.8580
Lukas RonkysNevarėnai2000-11-282101.8268
Antanas ŠakysNevarėnai1999-01-102201.9086
Martynas VaranavičiusNevarėnai1985-12-023601.7388
Paulius ŽiliusNevarėnai1993-09-062821.8890
Ignas ŽvirzdinasNevarėnai2001-07-032021.9191
Dainius PreimontasNevarėnai1986-12-113431.96115
Giedrius PurauskasNevarėnai1988-08-0233211.6865
Žilvinas AukštakisNevarėnai1991-02-0130151.8180
Paulius ŽilevičiusNevarėnai1999-12-022231.8686
PozKomandaPPRL5STRKPFPASKTŠK
1Bumsass404-0P49762358
2Lobikonas202-0P28245374
3Nevarėnai313-1P16168-77
4Silverstars212-1P28857315
5Luokė212-1P17262105
6Upyna212-1P1676075
7TSRC-2003131-3P16986-175
8Žarėnai030-3P35565-103
9TSRC-2005030-3P35795-383
10Sportuojantys veteranai030-3P35796-393
Vertimas »