+370 444 60318

El. p. info@tsrc.lt

Birutės g. 60, LT-87118, Telšiai

Nevarėnai

Lygos
Telšių rajono atviros vyrų krepšinio pirmenybės
Sezonai
2021
Namai
Telšių sporto ir rekreacijos centro sporto salė

Komandos vadovas Leonidas Jegorovas

Tautybė
ltu Lithuania
Dabartinė komanda
Nevarėnai

Treneris Petras Ronkys

Tautybė
ltu Lithuania
Dabartinė komanda
Nevarėnai

Nevarėnai

#ŽaidėjasKomandaDate of BirthAmžiusPTSHeight
Justas BenikasNevarėnai2003-02-141901.83
Henrikas ČejauskasNevarėnai1982-04-104031.82
Modestas GaldikasNevarėnai1997-06-152401.79
Gytautas KibelkisNevarėnai1996-02-012601.96
Darius MažeikaNevarėnai1996-08-122501.86
Tomas MažeikaNevarėnai1997-10-092401.73
Aivaras RimkevičiusNevarėnai1991-10-0930171.85
Lukas RonkysNevarėnai2000-11-282101.82
Antanas ŠakysNevarėnai1999-01-102301.90
Martynas VaranavičiusNevarėnai1985-12-023601.73
Paulius ŽiliusNevarėnai1993-09-062821.88
Ignas ŽvirzdinasNevarėnai2001-07-032021.91
Dainius PreimontasNevarėnai1986-12-113531.96
Giedrius PurauskasNevarėnai1988-08-0233211.68
Žilvinas AukštakisNevarėnai1991-02-0131151.81
Paulius ŽilevičiusNevarėnai1999-12-022231.86
PozKomandaPPRL5PFSKTŠK
1Upyna1215-0-0-0842525
2Silverstars1034-1-0-0841923
3Bumsass853-2-0-0801321
4Luokė742-3-0-079418
5Nevarėnai653-2-0-062-1017
6Lobikonas671-4-0-072519
7TSRC-2003472-3-0-081-415
8Žarėnai381-4-0-064-614
9Sportuojantys veteranai181-4-0-057-3410
10TSRC-2005090-5-0-056-389
Vertimas »