TELŠIŠKIAI – LIETUVOS JAUNUČIŲ STALO TENISO SPORTO ŽAIDYNIŲ VICEČEMPIONAI

Stalo tenisas

Rugsėjo 16 – 18 dienomis Kaune vyko 2016 metų Lietuvos jaunučių stalo teniso sporto žaidynių finalinis etapas, kuriame varžėsi 12 mergaičių ir 12 berniukų komandų.
Šios stalo teniso žaidynės buvo vykdomos dviem etapais: zoninės ir finalinės. Zoninėse varžybose geriausiai sekėsi Telšių sporto ir rekreacijos centro berniukų komandos sportininkams Lukui Vainavičiui, Nojui Gusčiui, Lukui Rimkui ir Dovydui Petrauskui, užėmusiems pirmą vietą. Jie vienodu rezultatu 3 : 0 nugalėjo Šilutės, Klaipėdos, Šilalės, Rietavo ir Tauragės komandas. Mergaičių komanda, nugalėjusi Šilutės ir Klaipėdos rajono komandas, bei pralaimėjusi Mažeikių ir Rietavo komandoms, liko trečia ir į antrą etapą nepateko.
Finaliniame etape Kaune telšiškiai pogrupyje 3 : 0 laimėjo prieš Širvintų ir Vilniaus -2 berniukus. Komandos, pogrupiuose užėmusios 1-2 vietas, sudarė finalinę grupę, kurioje buvo žaidžiama vieno minuso sistema. Aštuntuke, inirtingoje ir įdomioje kovoje, jaunieji telšiškiai 3 : 1 įveikė Vilkaviškio komandą ir 3 : 0 Šiaulių berniukus. Kovoje dėl Lietuvos jaunučių stalo teniso žaidynių komandos čempionės vardo Telšių sporto ir rekreacijos centro berniukų komanda susitiko su Vilniaus -1 komanda. Šį kartą teko pripažinti Vilniaus -1 komandos pranašumą. Taip pat žaidynėse buvo vykdomos vienetų, berniukų ir mergaičių dvejetų bei mišrių dvejetų varžybos. Geriausiai sekėsi Lukui Vainavičiui ir Lukui Rimkui berniukų dvejetų varžybose, jie žaidynėse iškovojo trečiają vietą. Bendroje žaidynių įskaitoje jaunieji Sporto ir rekrecijos centro auklėtiniai surinko 470 taškų.