Telšių sporto ir rekreacijos centro sunkiaatlečių startai Lietuvos čempionatuose

Birželio 4-5 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių (iki 17 m.), Lietuvos jaunimo (iki 20 m.) ir Lietuvos jaunimo (iki 23 m.) sunkiosios atletikos čempionatai. Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkai dar kartą įrodė, kad šiuo metu yra stipriausi Lietuvoje.

Pirmieji varžybas pradėjo jauniai. Lietuvos jaunių čempionais tapo Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerių Bronislovo Šiaudkulio ir Modesto Šimkaus auklėtiniai Dovydas Mažonas (svorio kategorija iki 73 kg), Benas Lukšas  (svorio kategorija iki 102 kg) ir Deivydas Barkus (svorio kategorija + 102 kg). Vicečempionu svorio kategorijoje iki 96 kg tapo Martynas Dargužis. Trečias vietas užėmė Armandas Bieliauskas (svorio kategorija iki 67 kg) ir Gytis Lydis (svorio kategorija iki 102 kg). Absoliučioje įskaitoje nepralenkiamas buvo Deivydas Barkus (treneris Modestas Šimkus), trečioje vietoje liko Dovydas Mažonas (treneris Bronislovas Šiaudkulis). Komandinėje įskaitoje Telšių komanda surinko 248 taškus ir užtikrintai laimėjo taurę.

Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate iki 20 metų taip pat puikiai pasirodė Telšių komanda (treneriai Modestas Šimkus ir Bronislovas Šiaudkulis). Lietuvos jaunimo čempionais tapo Monika Remėzaitė (svorio kategorija iki 55 kg) ir Orestas Jonušas (svorio kategorija iki 109 kg). Antras vietas užėmė Deivydas Bagužas (svorio kategorija iki 61 kg), Nedas Kniežauskas (svorio kategorija iki 102 kg) ir Laimonas Lukšas (svorio kategorija iki 109 kg). Trečią vietą svorio kategorijoje iki 102 kg užėmė Eimantas Dapšauskas. Komandinėje įskaitoje tarp 14 komandų telšiečiai tapo nugalėtojais (214 taškai). Antroje vietoje liko Klaipėda (198 taškai),  trečią vietą užėmė Anykščiai (149 taškai).