Telšių sunkiaatlečiai dominavo Lietuvos jaunių iki 17 metų čempionate

Balandžio 22 ir 23 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos iki 17 metų vaikinų ir merginų sunkiosios atletikos čempionatai. Puikiai pasirodė Telšių SRC trenerių Bronislovo Šiaudkulio ir Modesto Šimkaus auklėtiniai. Lietuvos čempiono vardą vaikinų tarpe iškovojo Dovydas Mažonas (sv. kat. iki 81 kg), Aurimas Daunoras (sv. kat. iki 89 kg) ir Gytis Lydis (sv. kat. iki 96 kg). Vicečempionais tapo Linas Raudys (sv. kat. iki 67 kg), Deivydas Mažonas (sv. kat. iki 89 kg) ir Emilis Norkus (sv. kat. iki 102 kg). Trečias vietas užėmė Vakaris Jonušas (sv. kat. iki 61 kg) ir Ąžuolas Šiurkus (sv. kat. iki 102 kg). Telšių jauniai tapo Lietuvos čempionais komandinėje įskaitoje, antri – Panevėžio, treti liko Marijampolės jaunieji sunkiaatlečiai.

Antrą dieną startavusios Telšių SRC merginos taip pat pirmavo varžybose. Svorio kategorijose iki 40 kg ir iki 55 kg Lietuvos čempionėmis tapo  sunkiaatletės Brigita Remėzaitė ir Eligija Maračauskaitė. Antrąsias vietas užėmė Akvilė Vosyliutė (sv. kat. iki 55 kg) ir Viktorija Dabkutė (sv. kat. iki 64 kg). Bronzos medalius iškovojo Emilija Barkutė (sv. kat. iki 40 kg), Skaistė Čenkutė (sv. kat. iki 59 kg) ir Mantė Rekašiutė (sv. kat. iki 64 kg). Komandinėje įskaitoje Telšių merginų komanda užėmė pirmą vietą, antrą vietą Klaipėdos, trečią – Plungės merginų komandos.