Search
Close this search box.

Aidas Savčenko – R. Tamulio bokso turnyro nugalėtojas

Nuotrauka boksininkų

Kaune jau aštuntus metus iš eilės vyko olimpinio vicečempiono ir daugkartinio Europos čempiono Ričardo Tamulio vardo turnyras. Jaunių turnyre kovojo 55 boksininkai iš 7 valstybių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Izraelio ir Naujosios Zelandijos.

R. Tamulio turnyro dalyviai išsidalijo medalius 12 svorio kategorijų. Net aštuoniose svorio kategorijose triumfavo jaunieji Lietuvos boksininkai. Du aukso medalius laimėjo Izraelio atstovai, po vieną – latvis ir baltarusis.

Puikiai šiame turnyre svorio kategorijoje iki 50 kg  kovėsi Telšių sporto ir rekreacijos centro ir VšĮ „Telšių bokso mokykla“ trenerio Aleksandro Nosovo auklėtinis Aidas Savčenko.

Pirmąją varžybų dieną Aidas antrame raunde įveikė boksininką iš Estijos. Antrąją turnyro dieną vyko Aido Savčenko akistata su lietuviu iš Panevėžio – rezultatu 4:1 Aidas nugalėjo panevėžietį.

Finalinėje kovoje Aidas 5:0  pranoko boksininką iš Lenkijos ir tapo turnyro nugalėtoju.

Aidas Savčenko liepos mėnesį dalyvaus Baltarusijoje vyksiančiose Baltijos šalių žaidynėse ir ruošis svarbiausioms šių metų varžyboms – rugsėjo mėnesį Bulgarijoje vyksiančiam Europos jaunių bokso čempionatui.

                                                                                                Treneris Aleksandras Nosovas

Facebook
Vertimas »