Search
Close this search box.

Bokso čempionate dalyvavo virš 100 sportininkų

             Šiandien Telšiuose baigėsi Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionatas, kuris vyko tris dienas. Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai pademonstravo puikius rezultatus. Milda Viktorija Katarskytė (-46 kg), Modesta Mikalauskaitė (-48 kg) ir Karina Nosovaitė (-66 kg) iškovojo aukso medalius savo svorio kategorijose, parodant ne tik techninį meistriškumą, bet ir neįtikėtiną valią pergalei.
Gabija Barauskaitė (-54 kg) ir Giedra Klovaitė (-60 kg) užėmė antrąsias vietas, o Augustas Rupeikis, pasiekęs finalą +80 kg svorio kategorijoje, taip pat į savo sąskaitą įsirašė sidabro medalį. Šie sportininkai, nepaisant intensyvios kovos ringe, demonstravo puikią sportinę dvasią.
Faustas Gustys (-60 kg) ir Elijus Elvikis (-75 kg) užėmė trečiąsias vietas, įrodydami, kad net ir sunkiausiose kovose svarbu neprarasti vilties ir siekti tikslų.
Šis čempionatas ne tik atskleidė naujus bokso talentus, bet ir pademonstravo, kad sportas yra puiki terpė asmeniniam augimui, disciplinai ir komandiniam darbui. Sportininkų pasiekimai įkvepia bendruomenę ir rodo, kad nuolatinis tobulėjimas bei sunkus darbas atneša rezultatus.
Facebook
Vertimas »