Kalėdinis Grand Prix Beginner greitųjų šachmatų turnyras

Gruodžio 15 d. Kaune vyko Kalėdinis Grand Prix Beginner greitųjų šachmatų turnyras. Partijoms skirta po 10 min+5 sek. A turnyre (pradedančiųjų) dalyvavo 40 šachmatininkų, buvo žaidžiamos 6 partijos. Šiame turnyre dalyvavo keturi telšiškiai: Rokas Brasas, Rusnė Bucevičiūtė, Justas Kačinskis ir Emilis Taraškus. Geriausiai sekėsi Justui kuris, iškovojęs 4,5 taško,  namo parsivežė trečios vietos taurę. Emilis, kovojęs dėl prizinių vietų, paskutinėje partijoje nusileido labiau patyrusiai varžovei ir galutinėje įskaitoje su 4 taškais užėmė penktą vietą. Rusnė surinko 3 taškus, Rokas – vienas iš jauniausių dalyvių – 1 tašką.

B turnyre (reitinguojamajame) buvo žaidžiamos 7 partijos. Jame žaidė dvi telšiškės – Sofija Kiseleva ir Beatričė Lukštaitė. Sofija, įveikusi ne vieną pasaulio reitingą turintį dalyvį, surinko 5 taškus, bendroje įskaitoje užėmė šeštą vietą, o tarp mergaičių buvo absoliuti lyderė. Beatričė Lukštaitė iškovojo tris pergales ir tarp mergaičių iki 8 metų užėmė antrą vietą. Iš viso šiame turnyre kovėsi 48 žaidėjai. Visi dalyviai apdovanoti atminimo medaliais.