Krepšinio turnyras „Šimtmečio vaikai“

DSC00327

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Telšių sporto ir rekreacijos centras organizavo vaikų berniukų, gim. 2008-2009 m,. krepšinio turnyrą „Šimtmečio vaikai“. Varžybose dalyvavo Kelmės SM, Plungės SRC ir Telšių SRC komandos.

Pirmose rungtynėse telšiškiai 59:25 nugalėjo Kelmės bendraamžius, antrose – Plungės SRC įveikė Telšių SRC rezultatu 39:29, trečiose – plungiškiai 52:26 laimėjo prieš Kelmės komandą. Turnyro nugalėtojais tapo Plungės SRC komanda, antrą vietą laimėjo Telšių jaunieji krepšininkai, trečioji vieta atiteko Kelmės komandai.

Tarp rungtynių vyko įvairios estafetės, konkursai. Estafetes laimėjo Telšių komanda, baudų metimų konkursą – plungiškis Tomas Rimkus.

Komandos apdovanotos taurėmis, dalyviai – Telšių sporto ir rekreacijos centro įsteigtais medaliais, o konkursų nugalėtojai – krepšinio klubo „Telšių Džiugas“ prizais.