Search
Close this search box.

Kviečiame į žygį už laisvę ir meilę

Vasario 16-ąją paminėkime simboliniu 16 km atstumo žygiu už laisvę ir meilę.
Maršrutas kruopščiai parinktas ir patikrintas ilgamečio žygeivio, žygių organizatoriaus ir koordinatoriaus Rimvydo Lukštos.
Pasiruoškite įgauti žinių ir prasmingai praleisti aktyvią popietę, nes Žemaitijos turizmo ir informacijos centro gidas žygio metu Jums pateiks pikantiškos informacijos.
10 : 00 val., iškart po Lietuvos tautinio himno su gera nuotaika pajudėsime nuo Viešvėnų kultūros centro.
Po žygio Jūsų lauks karšta arbata ir nuostabaus skanumo košė, kurią ant laužo virs Viešvėnų kaimo bendruomenė.
!Dėmesio! Mes palaikome tvarumą ir rekomenduojame turėti savo daugkartinio naudojimo indelius ir įrankius maistui ir gėrimams. Norime visus pamaitinti, todėl registruokitės parašydami diskusijoje savo vardą ir pavardę, arba paspauskite įvykyje DALYVAUSIU. Ačiū už supratingumą. Negalintys to padaryti rašykite el. paštu: j.poceviciute@tsrc.lt. 

Kiekvienam įveikusiam žygį įteiksime atminimo sertifikatą ir rėmėjų dovanėles, o sušalusius pasitiks ir sušildys Viešvėnų kultūros centro sukurtas laužas.
Visų dalyvių maloniai prašome vilkėti lietuvybę atspindinčią simboliką.
 
DETALI INFORMACIJA
Atstumas: 16 km
Žygio trukmė: 4 val.
Žygio startas ir finišas: Viešvėnų kultūros centras, Getautės g. 1, Viešvienai
Žygio formatas: N-18 (nepilnamečiai dalyvauja TIK su atsakingo suaugusiojo palyda).
Žygio dalyviams rekomenduojama pasirinkti tinkamą aprangą ir avalynę, atsižvelgiant į orų sąlygas. Nepamirškime pasiimti vandens ir užkandžių. Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą, saugų elgesį kelyje ir daiktų saugumą. Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas ir viešinamas teisės aktų nustatyta tvarka.
Žygio maršrutas: žiedinė trasa, kuria apeisime Getautės karjerą, Liudvikavą, Viešvienus II, Smiltinius, Muitaičius, Sakalus II.
Žygio vedlys: Rimvydas Lukšta, tel.: +370 626 13448
 
Organizatoriai: Telšių sporto ir rekreacijos centras , Viešvėnų kultūros centras, Viešvėnų seniūnija, Viešvėnų kaimo bendruomenė, Žemaitijos turizmo ir informacijos centras, Rimvydas Lūkšta.
Renginys NEMOKAMAS 
Facebook
Vertimas »