Lengvaatlečiai džiugina rezultatais

Baigėsi Lietuvos suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių lengvosios atletikos čempionatai. Telšių sporto ir rekreacijos centro jaunių amžiaus sportininkai pasiekė puikių rezultatų. Palangoje birželio 26 d. vyko Lietuvos čempionatas. Lukas Sutkus išbandė savo jėgas tarp suaugusiųjų. 800 metrų bėgimo rungtyje, pagerinęs savo asmeninį rezultatą – 1,55,53 sek., jis iškovojo aukštą ketvirtą vietą.

Liepos 2-3 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunimo čempionatas. Jame Lukas varžėsi su vyresniais lengvaatlečiais. Startai buvo sėkmingi. 400 metrų bėgimo rungtyje – 49,14 sek. užėmė pirmą vietą. 800 metrų bėgimo rungtyje Lukas iškovojo čempiono titulą.

Liepos 16-17 dienomis į Alytaus lengvosios atletikos stadioną rinkosi pajėgiausi Lietuvos jaunių amžiaus sportininkai. Čempionate Lukas tapo 400 ir 800 metrų bėgimo distancijų nugalėtoju. 110 metrų barjerinio bėgimo rungtyje antrą vietą, pagerinęs savo asmeninį rezultatą – 15,57 sek., laimėjo Artas Laučys. Abu sportininkai pateko į Lietuvos rinktinę: liepos 31 – rugpjūčio 1 dienomis jie dalyvaus Baltijos šalių jaunių komandiniame čempionate Latvijoje.

Nojus Vaitiekus (nuo 2020 rugsėjo mokosi ir sportuoja Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje) su Panevėžio komanda estafetiniame bėgime 4 x 100 m iškovojo antrą vietą. Sportininkų trenerė Lina Kaveckienė.