Lietuvos jaunių, jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės

Jaunių p-bės

Lengvaatlečių žiemos sezono varžybos eina į pabaigą. Vasario 11 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos jaunių pirmenybės. Puikiai varžybose pasirodė Neda Tumasonytė. 60 m bėgimo su b arjerais rungtyje Neda, nusileidusi sportininkėms iš Klaipėdos ir Kauno, iškovojo trečią vietą. Vasario 17-18 dienomis į Klaipėdą rinkosi pajėgiausi šalies lengvaatlečiai. Vyko Lietuvos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Galėjome stebėti Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvių startus, pasiekiamus naujus Lietuvos rekordus. Varžybose dalyvavo du pajėgiausi Telšių sporto ir rekreacijos centro lengvaatlečiai. Kamilė Gargasaitė 60 m bėgimo su barjerais rungtyje, pagerinusi savo asmeninį rezultatą, jaunimo tarpe užėmė penktą vietą. Edvinas Baltmiškis 60 m bėgimo rungtyje iškovojo šeštą vietą.  Sportininkus treniruoja trenerė Lina Kaveckienė.