Search
Close this search box.

Lietuvos rajonų vaikų olimpinių vilčių čempionatas

Lapkričio 26 dieną Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos vaikų olimpinių vilčių čempionatas rajonų grupėje. Galima pasidžiaugti Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerės Linos Kaveckienės auklėtinių pasiektais rezultatais bei iškovotomis vietomis. Šuolio į tolį rungties čempione tapo Alanta Varpiotaitė (rez. 458 cm). Savo asmeninius rezultatus pagerino ir antros vietos medalius iškovojo Gabija Laučytė – 60 metrų bėgimo rungtyje ( rez. 8.74 sek.) ir Jogilė Paulauskaitė – 1000 metrų bėgimo rungtyje (rez. 3.39,28 sek.). Trečios vietos 1000 metrų bėgimo rungties nugalėtoju tapo Aleksas Narkevičius. Penktos vietos diplomu buvo apdovanotas Danielius Kazlauskas. Asmeninius rezultatus taip pat gerino Viltė Varpiotaitė (60 metrų bėgimas), Gabija Preibytė (rutulio stūmimas) ir Joris Budginas (200 metrų bėgimas).