Sėkmingi startai lengvosios atletikos „Žemaitijos taurė – 2019“ varžybose

Baigėsi Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacijos organizuojamos  trijų etapų „Žemaitijos taurė – 2019“ varžybos. Kovo 23 d. finaliniame etape dalyvavo vaikų amžiaus sportininkai. Susumavus etapų taškus, iškovotos trys taurės. Pirmos vietos taurę laimėjo Augustinas Baliutavičius ( 60 m bėgimas, pagerintas asmeninis rezultatas) , trečios  vietos taurėmis  buvo apdovanotos  – Emilija Bagvilaitė (200 m bėgimas, pagerintas asmeninis rezultatas) ir  Orinta Perskaudaitė (600 m bėgimas).  Savo asmeninius rezultatus gerino Karolina Vaitkevičiūtė (60 barjerinis bėgimas ), Alanta Varpiotaitė (60 m bėgimas), Ieva Keliauskaitė (200 m bėgimas), Patricija Opulskytė (200 m bėgimas),  Ernesta Gedvilaitė (200 m bėgimas), Erikas Kimbaras (60 m bėgimas) ir Mykolas Kimbaras (200 m bėgimas).

sdr

Kovo 30 d. bėgimo takeliuose varžėsi jaunučiai ir jauniai. Jaunučių tarpe pirmos vietos taurė atiteko  Lukui Sutkui, antros vietos taurę iškovojo Ernesta Šilinskytė (1000 m bėgimas, pagerintas asmeninis rezultatas), finalinio etapo trečios vietos diplomas buvo įteiktas Artui Laučiui (60 barjerinis bėgimas). Jaunių amžiaus grupėje antrų vietų taures iškovojo Simona Juškevičiūtė (300 m bėgimas, pagerintas asmeninis rezultatas) ir Kipras Keliauskas (300 m bėgimas). Sportininkus treniruoja Dalia Pranckuvienė ir Lina Kaveckienė.