Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinių kovos Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate

Kovo 30 d. Simne vyko Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos čempionato finalinės varžybos. Zonose dalyvavo virš dviejų šimtų jaunųjų sunkiaatlečių iš visos Lietuvos. Į finalus tarp 78 stipriausiųjų pateko 20 Telšių sporto ir rekreacijos centro sunkiosios atletikos trenerių Modesto Šimkaus ir Bronislovo Šiaudkulio auklėtinių. Iškovota net dvylika medalių. Jame puikiai pasirodė ir Lietuvos jaunių čempionų vardus laimėjo trenerio Modesto Šimkaus auklėtiniai Justas Stašauskis (sv. kat. iki 42 kg) ir Armandas Bieliauskis (sv. kat. iki 46 kg) bei trenerio Bronislovo Šiaudkulio sportininkai Gabrielė Čenkutė  (sv. kat. iki 54 kg) ir Benas Lukšas (sv. kat. iki 81 kg). Vicečempionais tapo trenerio Modesto Šimkaus auklėtiniai Aurimas Daunoras (sv. kat. iki 62 kg) ir Deividas Barkus (sv. kat. virš 81 kg) bei trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai Domas Urnėžius (sv. kat. iki 46 kg), Gediminas Buteikis (sv. kat. iki 66 kg) ir Deivydas Mažonas (sv. kat. iki 76 kg). Trečias vietas laimėjo trenerio Bronislovo Šiaudkulio jaunieji atletai Kristupas Urniežius (sv. kat. iki 46 kg), Brigita Remėzaitė (sv. kat. iki 50 kg) ir Dovydas Mažonas (sv. kat. iki 58 kg). Komandinėje įskaitoje telšiškiai nepaliko kitiems jokių vilčių ir didele persvara laimėjo komandai skirtą taurę. Antrą vietą užėmė Alytaus rajono komanda, trečią – Klaipėdos komanda.