Search
Close this search box.

Tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, skirtas Telšių sporto ir rekreacijos centro taurei laimėti

Po ilgos pertraukos renovuotoje Telšių sporto ir rekreacijos centro sporto salėje (Kęstučio g. 20 A) vyko pirmasis jaunių iki 15 metų tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, skirtas Telšių sporto ir rekreacijos centro taurei laimėti ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 32-ąsias metines pažymėti.

Turnyre dalyvavo Telšių, Klaipėdos, Marijampolės, Kretingos, Plungės komandos ir svečiai iš Albu (Estija) bei Ludzos (Latvija). Jame buvo pagerinti Lietuvos jaunių iki 15 metų rekordai svorio kategorijose iki 55 kg ir iki 61 kg. Rekordus pasiekė žymaus Marijampolės trenerio Alvydo Kirkliausko auklėtiniai Rasvydas Asijavičius ir Aristėjas Arbačiauskas. Puikiai pasirodė Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerių Modesto Šimkaus ir Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai. Ant apdovanojimų pakylos lipo Emilis Norkus – savo svorio kategorijoje jis iškovojo pirmą vietą. Vakaris Jonušas, Emilija Barkutė, Armandas Skruibis, Akvilė Vosyliutė, Dovydas Savickis ir Karolis Šiaulevičius savo svorio kategorijose užėmė antrąsias vietas. Trečios vietos medaliais buvo apdovanoti Aisvydas Norkus ir Mantas Domarkas.

Sveikinimo žodžius tarė Lietuvos Respublikos Seimo narys Valentinas Bukauskas ir Telšių rajono savivaldybės sporto tarybos pirmininkas Valdas Zykas. Jie įteikė nugalėtojams ir prizininkams apdovanojimus. Taip pat buvo apdovanoti stipriausi turnyro dalyviai. Mergaičių tarpe stipriausia varžybų dalyve tapo mūsų Telšių sporto ir rekreacijos centro sunkiaatletė Akvilė Vosyliutė (nuotraukoje). Tarp visų turnyro sportininkų ketvirtas liko Vakaris Jonušas, į priekį praleidęs tik Marijampolės atstovus, Lietuvos rekordininkus Aristėją Arbačiauską ir Rasvydą Asijavičių bei Estijos atstovą Viks Kait.

                                                                                                           Telšių SRC informacija

                                                                                                                      

Facebook
Vertimas »