Tarptautinis vaikų šachmatų turnyras „Meškiukas rudnosiukas“

Gruodžio 1 d. gausus jaunųjų šachmatininkų būrys dalyvavo tarptautiniame šachmatų turnyre „Meškiukas Rudnosiukas“, kuris vyko Šiauliuose. Daugumai vaikų tai buvo pirmasis turnyras.

Amžiaus grupėje iki 6 metų dalyvavo penki šešiamečiai ir vienas penkiametis iš Telšių. Geriausiai sekėsi Sofijai Kiselevai, kuri bendroje įskaitoje užėmė antrą vietą, o mergaičių įskaitoje laimėjo pirmą vietą. Vykintas Drimba tarp berniukų užėmė penktą vietą, Aleksandras Armalis – septintą vietą, Džiugas Platakis – aštuntą vietą, penkiametis Julius Svirušis – dešimtą vietą, Markas Davis – vienuoliktą vietą ir buvo apdovanoti prizais.

Mergaičių amžiaus grupėje iki 8 metų Rusnė Bucevičiūtė iškovojo 2 taškus ir užėmė šešioliktą vietą, o grupėje iki 10 metų Meda Kavaliūnaitė ir Milda Meiženytė užėmė atitinkamai dešimtą ir penkioliktą vietas. Mergaitės parodė puikų kovingumą!

Berniukų grupėje iki 8 metų iš Telšių dalyvavo Domas Končius ir Danilas Kačinskis, iki 12 metų – Dovydas Lukšas ir Vilius Pažemeckas. Domui, Danilui ir Viliui tai buvo pirmasis turnyras ir jų rezultatai šiek tiek kuklesni, tačiau nei vienas neliko be taškų ir įgijo didelės patirties, kuri padės ateinančiose kovose.

Džiaugiamės visų mažųjų šachmatininkų noru žaisti ir kovoti!