+370 444 60318

El. p. info@tsrc.lt

Birutės g. 60, LT-87118, Telšiai

Lobikonas

Lygos
Telšių rajono atviros vyrų krepšinio pirmenybės
Sezonai
2021
Namai
Telšių sporto ir rekreacijos centro sporto salė

Lobikonas

#ŽaidėjasDate of BirthAmžiusPTSHeight
1Aivaras Viniautas1991-09-023101.97
2Andrius Motužis1997-03-132501.90
3Deivydas Baltrimas1996-06-272601.96
4Deivydas Jablonskis1996-06-052601.88
5Donatas Alminas1996-03-122601.94
6Gedeminas Stropus1989-09-083301.80
7Jokūbas Maciulevičius2006-04-121601.73
8Justas Baltrimas2003-03-071901.93
9Karolis Mockus1997-07-162501.97
10Matas Rupeika2004-06-161801.85
11Ovidijus Stropus1992-02-263001.83
12Remigijus Vičius1980-04-024201.91
13Rokas Mažeika2003-11-181902.13
14Sigitas Vaitkus1993-04-242901.93
15Tomas Žukauskas1996-05-302601.76
PozKomandaPPRL5PFSKTŠK
1Upyna1215-0-0-0842525
2Silverstars1034-1-0-0841923
3Bumsass853-2-0-0801321
4Luokė742-3-0-079418
5Nevarėnai653-2-0-062-1017
6Lobikonas671-4-0-072519
7TSRC-2003472-3-0-081-415
8Žarėnai381-4-0-064-614
9Sportuojantys veteranai181-4-0-057-3410
10TSRC-2005090-5-0-056-389
Vertimas »