Search
Close this search box.

Telšių merginos ir toliau džiugina savo rezultatais

IMAG5701

Birželio 9-10 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių sporto žaidynės ir Lietuvos vyrų ir moterų sunkiosios atletikos čempionatas. Puikiai pasirodė Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinės. Pirmą dieną ypač nudžiugino trenerio Modesto Šimkaus ugdytinė Brigita Žeimytė. Ji svorio kategorijoje virš 75 kg pagerino Lietuvos jaunių sporto žaidynių rekordą ir pelnytai tapo žaidynių čempione bei vienintele sunkiaatlete, pagerinusia Lietuvos sporto žaidynių rekordą ne tik tarp merginų, bet ir tarp vaikinų.

Lietuvos jaunių sporto žaidynių čempionėmis tapo ir trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtinės Eligija Remėzaitė ir Jūratė Dargevičiūtė. Sidabro medalį iškovojo dar viena trenerio Bronislovo Šiaudkulio ugdytinė Monika Remėzaitė.

Tarp vaikinų Lietuvos jaunių sporto žaidynių prizininkais savo svorio kategorijose tapo trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai Lukas Tumkus ir Matas Lydis. Iki medalio nedaug trūko Romučiui Raudžiui. Jis svorio kategorijoje iki 77 kg liko ketvirtas.

Sekančią dieną mūsų merginos vėl stojo į startą. Tarp stipriausių Lietuvos moterų pasirodė ir nemažas būrys Telšių rajono atstovių.

Geriausiai sekėsi jau antrus metus džiuginančiai savo rezultatais Eligijai Remėzaitei (treneris B. Šiaudkulis). Praėjusių metų geriausia Telšių sportininkė pateisino savo vardą ir antrus metus iš eilės tapo Lietuvos moterų čempione svorio kategorijoje iki 58 kg. Vicečempione po įtemtos kovos svorio kategorijoje iki 53 kg tapo Deimantė Jakovlevaitė (treneris B. Šiaudkulis).

Antrą vietą taip pat užėmė Brigita Žeimytė (treneris M. Šimkus), nusileidusi tik labiau patyrusiai sportininkei iš Gargždų, daugkartinei Lietuvos čempionei D. Saudargaitei.

Arti medalių liko Kamilė Buteikytė ir Monika Remėzaitė. Jos savo svorio kategorijose užėmė ketvirtas vietas. Jūratė Dargevičiūtė svorio kategorijoje iki 69 kg liko penkta. Jas treniruoja treneris B. Šiaudkulis. Puikūs merginų rezultatai lėmė, kad Telšių merginų komanda užėmė trečią komandinę vietą tarp dešimties Lietuvos merginų komandų.

Dabar Eligija ir Brigita Lietuvos rinktinės sudėtyje ruošiasi vykti į Baltarusiją, dalyvauti Baltijos jūros šalių jaunių žaidynėse.

         

                                                                                                 Treneris Bronislovas Šiaudkulis

Facebook
Vertimas »