Telšių rajono asmeninės stalo teniso pirmenybės

DSC 0213

Tradiciškai kiekvienais metais vasario mėnesį Telšių stalo teniso sporto klubas „Vytas“ vykdo rajono vyrų ir moterų asmenines stalo teniso pirmenybes. Telšių sporto ir rekreacijos centro salėje vykusiose pirmenybėse dalyvavo 38 vyrai ir 9 moterys. Varžybų atidarymo metu sveikinimo žodį tarė ir aukštais stalo tenisininkų rezultatais pasidžiaugė Telšių sporto ir rekreacijos centro direktorius Juozas Simanauskas.

Moterų grupėje trims dalyvėms surinkus vienodai taškų, teko skaičiuoti laimėtų ir pralaimėtų setų santykį. Paaiškėjo, kad 2017 metų rajono asmeninių stalo teniso pirmenybių nugalėtoja tapo Telšių rajono savivaldybės tarybos narė Vilija Bačionienė, antra liko stalo teniso sporto klubo „Vytas“ sportininkė Viktorija Andriejevaitė, trečia – Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinė Domantė Aukštakytė, ketvirtą vietą laimėjo gydytoja Gražina Jonušienė.

Vyrų grupėje visi dalyviai pagal galiojantį LSTA sudarytą reitingą, paskirstyti į aštuonis pogrupius. Iš pogrupio du geriausiai sužaidę dalyviai pateko į finalinį šešioliktuką, likusieji kovojo paguodos turnyre. Po įnirtingų kovų 2017 metų Telšių rajono asmeninių stalo teniso pirmenybių nugalėtoju tapo Telšių apskrities VPK reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Paulius Keinys, antras liko Žemaitijos pieno darbuotojas Rimantas Janušas, trečias – stalo teniso sporto klubo „Vytas“ narys Laurynas Monstis, ketvirtoji vieta atiteko studentui Jonui Kniurui. Paguodos turnyrą laimėjo Robertas Kalvaitis. Visi nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Telšių stalo teniso sporto klubo „Vytas“ įsteigtomis taurėmis ir prizais. Specialiu prizu apdovanoti jauniausias pirmenybių dalyvis Vytautas Jančiauskis bei vyriausia dalyvė Gražina Jonušienė.