TSRC jaunieji sunkiaatlečiai dalyvavo tarptautiniame turnyre Balvi mieste (Latvija)

Į turnyrą praeityje žinomam Latvijos treneriui Viačeslavui Kirjanovui atminti susirinko gausus būrys sportininkų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Į turnyrą nuvyko ir 6 perspektyvūs jaunieji sportininkai iš Telšių SRC. Trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai pasirodė labai sėkmingai. Geriausiai sekėsi Džiugui Stulpinui. Džiugas svorio kategorijoje iki 35 kg įveikė visus varžovus ir tapo turnyro nugalėtoju. Antrąsias vietas užėmė Gustas Dargis (svorio kategorija iki 40 kg), Karolis Surblys (svorio kategorija iki 55 kg) ir didžiausią konkurenciją atlaikiusi Brigita Remėzaitė. Brigita tarp visų turnyro dalyvių užėmė antrą vietą, parovusi 47 ir išstūmusi 57 kilogramus (asmeninis sportininkės svoris tik 42,5 kilogramo). Jei sportininkės būtų kovojusios svorio kategorijose, Brigitai būtų užskaityti nauji Lietuvos suaugusių rekordai rovime, stūmime ir dvikovėje. Bet tai teikia vilčių, kad po pusantro mėnesio Klaipėdoje vyksiančiame LT čempionate tikrai bus pagerinti Lietuvos rekordai. Labai nedaug iki prizinių vietų liko likę du Telšių SRC sportininkai. Ketvirtas vietas užėmė Dovydas Savickis (svorio kategorija iki 61 kg) ir jaunesnių mergaičių grupėje startavusi Austėja Remėzaitė.