TSRC sunkiaatlečių komanda antra Lietuvoje

Balandžio 1 dieną Marijampolėje vyko Lietuvos jaunių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionatas, į kurį buvo pakviesti iš kiekvienos svorio kategorijos po šešis – aštuonis stipriausius sportininkus. Į finalinį etapą pateko gausus būrys Telšių SRC sunkiaatlečių. Geriausiai pasirodė trenerio Modesto Šimkaus auklėtinis Augustas Kvietkauskis. Jis svorio kategorijoje iki 49 kg tapo Lietuvos jaunių čempionu, aplenkęs net 20 sportininkų. Dar tris bronzos medalius iškovojo trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai. Svorio kategorijoje iki 34 kg tarp 20 sportininkų trečią rezultatą parodė Džiugas Stulpinas. Antrus metus iš eilės bronzos medalį iškovojo Gustas Dargis. Tik šįmet sunkesnėje nei pernai svorio kategorijoje (iki 42 kg) tarp 17 dalyvių vėl trečias. Ir trečią bronzos medalį laimėjo tokių varžybų debiutantas Arsenas Rinkevič. Perspektyvus jaunuolis trečias liko tarp 21 sportininko svorio kategorijoje iki 46 kg. Komandinėje įskaitoje pirminiais skaičiavimais TSRC atiteko trečia vieta, įvyko apdovanojimai. Tačiau po dienos perskaičiavus taškus Telšiai pakilo aukštyn. Galutinėje lentelėje tarp penkiolikos komandų Telšiai užėmė antrą (262 tšk.), Klaipėda pirmą (285 tšk.) ir Jurbarkas trečią (254 tšk.) vietas.

Sveikinimai sportininkams ir treneriams Bronislovui Šiaudkuliui ir Modestui Šimkui.