UPYNOS KOMANDA – TELŠIŲ RAJONO VYRŲ KREPŠINIO PIRMENYBIŲ NUGALĖTOJA

DSC4379

Kovo 18 dieną baigėsi tradicinės Telšių rajono vyrų krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvavo  „Eidegos“, TSRC-2000, Nevarėnų, „Grifo“, „Bumso“ ir Upynos komandos.
Finalinė diena prasidėjo nuo tritaškių metimų konkurso, kuriame dalyvavo 14 dalyvių. Pagrindinė kova vyko tarp dviejų jaunų ir perspektyvių krepšininkų – Osvaldo Mosejūko ir Ainaro Budgino. Finale pirmasis metimus pradėjo Osvaldas, kuris pelnė ganėtinai nemažai – 17 taškų ir tai buvo rimta paraiška į nugalėtojus. Tačiau jauniausias pirmenybių krepšininkas Ainaras Budginas nustebino visus sirgalius ir pačius dalyvius, pelnydamas 21 tašką, kuris ir tapo tritaškių metimų konkurso nugalėtoju. Nuotraukų galerija.

Po šio konkurso prasidėjo rungtynės dėl trečios vietos tarp Nevarėnų ir „Grifo“ komandų. Ši dvikova buvo tikras trileris. Kova vyko taškas į tašką, o po pagrindinio laiko nepavykus išaiškinti nugalėtojus, komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsime situacija aikštelėje nepasikeitė, vėl kova vyko kiekviename aikštelės plote. Bet šįkart fortūna labiau šypsojosi „Grifo“ komandai, kuri nugalėjo savo varžovą minimalu skirtumu 99:98 ir pirmenybėse iškovojo trečią vietą.
Dėl pirmos vietos susitiko Upynos ir „Bumso“ komandos. Šiose rungtynėse pirmajame kėlinuke kova vyko taškas į tašką. Antrą kėlinį Upynos komanda pradėjo sėkmingiau ir po dviejų kėlinukų rezultatas jau buvo 48:35. Nors trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinukus sėkmingiau sužaidė „Bumso“ komanda, tačiau nepavyko susigrąžinti per antrąjį kėlinį išbarstytus taškus. Rezultatu 79:72 pergalę šventė Upynos komanda, kuri ir tapo 2017 m. Telšių rajono vyrų krepšinio pirmenybių nugalėtoja. Penktą vietą pirmenybėse užėmė TSRC-2000 komanda, šešti liko „Eidegos“ krepšininkai.
Po finalinės kovos vyko dėjimų į krepšį konkursas, kuriame varžėsi 5 dalyviai, o nugalėtoju tapo Upynos komandos žaidėjas – Gintaras Kukanauskas.
Uždarymo šventėje dalyvavo ir sportininkus sveikino Telšių rajono savivaldybės sporto tarybos pirmininkas Valdas Zykas ir Telšių sporto ir rekreacijos centro direktorius Juozas Simanauskas. Jie taip pat apdovanojo komandas nugalėtojas medaliais, taurėmis, o komandų naudingiausius žaidėjus, asmeniniais prizais, kurie atiteko šiems žaidėjams: Tomui Jucevičiui – „Grifas“, Gytautui Kibelkiui – Nevarėnai, Ainarui Budginui – „Bumsass“ ir Mantui Vavilovui – Upyna.