2023 metų Telšių rajono stalo teniso čempionai Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai: Liepa Bendoraitytė ir Marijus Jučinskas

Šių metų sausio 28 dieną Telšių sporto arenoje vyko 2023 metų Telšių rajono vyrų ir moterų stalo teniso čempionatas. Vyrų grupėje dalyvavo 29 sportininkai. Telšių rajono čempionu tapo Marijus Jučinskas, finale po atkaklios ir permainingos kovos, rezultatu 3:2 nugalėjęs Keviną Liutkų, trečią vietą iškovojo Marius Gaudiešius rezultatu 3:1 laimėjęs prieš Rimantą Janušą. Moterų grupėje čempione tapo Liepa Bendoraitytė, antra liko Viktorija Andriejevaitė, trečia Domantė Aukštakytė.
Po asmeninių varžybų vyko dvejetų varžybos. Dalyvavo 12 porų. Telšių rajono dvejetų čempionais tapo Kevinas Liutkus ir Marijus Jučinskas, antri liko Marius Gaudiešius ir Vidmantas Pronckus, trečią vietą laimėjo Virginijus Jakštys ir Rimantas Pronckus, ketvirtą Tomas ir Rimantas Markauskai.
Šių varžybų metu vyko ir Telšių sporto ir rekreacijos centro pradinio rengimo pirmamečių grupės pirmosios varžybos. Nugalėjo Džiugas Urvakis, antras liko Mykolas Ubartas, trečias Benediktas Kalinauskis, ketvirta Laura Liekytė. Ačiū dalyviams ir organizatoriams.