Search
Close this search box.

Aktyvi popietė Telšių rajono senelių globos namuose

Snieguotą antradienio dieną Telšių sporto ir rekreacijos centro administracija aplankė Telšių rajono senelių globos namuose gyvenančius senjorus. 

TSRC direktorius Vacys Butkus ir direktoriaus pavaduotoja Justina Pocevičiūtė pristatė sporto centre kultivuojamas sporto šakas, priminė apie vasaros ir žiemos olimpinių žaidinių sporto šakas, rodė šių laikų naudojamą inventorių žiemos sporto šakose: snieglentę, kalnų slidinėjimo batus ir žaidė šaradas. Senoliams reikėjo vaidinti ištrauktą sporto šaką, nieko nekalbant, tik demonstruojant, o kitiems atspėti kokia tai sporto šaka.  Svečiai kalbėjo apie kilnų elgesį sporte ir jo svarbą. Globos namų gyventojai dalinosi patirtimi, kokias sporto šakas sportavo, ar mėgo dalyvauti kūno kultūros pamokose savo jaunystėje. 

Seneliai savo jėgas ir taiklumą mėgino mėtydami teniso kamuoliukus į kibirą, taip prisimindami krepšinio sporto šakos istoriją. Svečiai atminimo dovanas įteikė pirmą, antrą ir trečią vietas laimėjusiems, ir išradingiausią metimą pademonstravusiam dalyviui. 

Atsisveikindami ir linkėdami jaukių artėjančių Šventų Kalėdų, svečiai pakvietė senelių globos namų gyventojus ir darbuotojus kitą susitikimą atvykti į Telšių sporto ir rekreacijos centrą, kartu sudalyvauti fizinio aktyvumo veiklose ir iš arčiau susipažinti su centre esamomis sporto šakomis. 

Facebook
Vertimas »