Baltijos šalių jaunių čempionatas

Telšių sporto ir rekreacijos centro jaunių amžiaus sportininkai puikiais rezultatais baigė varžybų vasaros sezoną. Liepos 15 dieną Šiauliuose vyko Baltijos šalių komandinis jaunių čempionatas.  Lietuvai atstovavo du telšiškiai – Karolina Vaitkevičiūtė ir Augustinas Baliutavičius. Karolina 1500 m bėgimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą.  Augustinas 200 m distanciją įveikė penktas. Iki medalio pritrūko, bet ženkliai pagerino savo asmeninį rezultatą – 22, 55 sek. A. Baliutavičius bėgo ir estafetiniame bėgime 4 x 100 m. Puikus sportininkų pasirengimas leido iškovoti pirmąją vietą. Lietuvos komanda, surinkusi 259, 5 tšk. užėmė antrąją vietą, pirmoji – Estijos komanda –  293, 5 tšk., treti latviai –  236 tšk. Džiaugiamės sportininkų puikiais rezultatais, linkime gražios vasaros, gerai pailsėjus į stadioną grįžti rudenį su nauja energija ruoštis naujam sezonui.