Brigita Remėzaitė Europos jaunių sunkiosios atletikos čempionate iškovojo bronzą

Lenkijoje, Rašino mieste, rugpjūčio 10-17 dienomis vyko Europos jaunučių iki 15 metų ir jaunių iki 17 metų sunkiosios atletikos čempionatai. Jaunių grupės varžybose labai sėkmingai pasirodė Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkė, trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtinė Brigita Remėzaitė. Startavusi svorio kategorijoje iki 40 kg, Brigita rovimo rungtyje iškėlė 40 kg, stūmimo rungtyje pastūmė 48 kg ir abiejuose veiksmuose bei dvikovėje iškovojo bronzos medalius. Brigita taip pat pagerino Lietuvos septyniolikmečių merginų rovimo bei dvikovės rezultatus. Europos čempione tapo Turkijos atstovė Akarsu Ceren, o sidabro medaliais apdovanota Ukrainos atstovė Sofija Naumova.

Brigita Remėzaitė – praėjusių metų geriausia Telšių rajono sportininkė bei pasaulio jaunių čempionato šeštos vietos laimėtoja į Lenkiją vyko su didelėmis viltimis iškovoti medalius, nes pagal praėjusių metų rezultatus Europoje tarp jaunių savo svorio kategorijoje buvo reitinguojama trečiu numeriu. Jos svajonė išsipildė – Europos jaunių čempionate iškovoti bronzos medaliai.

Sveikiname Brigitą Remėzaitę ir jos trenerį Bronislovą Šiaudkulį!