Search
Close this search box.

Europos čempionate – tarp penkių geriausiųjų

Iš Eilate (Izraelis) vykusio Europos jaunių (iki 15 ir iki 17 metų) sunkiosios atletikos čempionato grįžo Lietuvos rinktinė, kurioje – Klaipėdos, Telšių, Marijampolės ir Alytaus atstovai. Iš lietuvaičių aukščiausią penktąją vietą iškovojo Telšių atstovas Deivydas Bartkus.

Jis svorio per 102 kg grupės varžybose išrovė 101 kg, išstūmė 126 kg (dvikovės rezultatas 227 kg) ir galutinėje įskaitoje liko penktas.

Deivydą Bartkų treniruoja Modestas Šimkus. Modestas Šimkus 2012 metais Eilate pats iškovojo pasaulio studentų čempionato bronzos medalį.

„Džiugu tai, kad auklėtinis pagerino savo asmeninius rezultatus. Dirbame, judame į priekį. Didesnius tikslus kelsime kitų metų Europos čempionatui, nes šiemet teko varžytis su vyresniais sportininkais“, – kalbėjo Modestas Šimkus.

Toje pačioje svorio grupėje besivaržęs sunkiaatletis Airidas Kmieliauskas iš Marijampolės išrovė 97 kg ir išstūmė 115 kg sveriančias štangas (dvikovės rezultatas – 212 kg) ir galutinėje rikiuotėje liko šeštas.

Alytaus rajono atstovas Edgaras Zinkevičius (iki 73 kg, U17 amžiaus grupė) išrovė 98 kg ir išstūmė 119 kg (dvikovės rezultatas – 217 kg) ir galutinėje rikiuotėje liko 17-tas.