Baltijos šalių irklavimo čempionate – telšiškės antros

nUOTRAUKA

Liepos 14-15 dienomis Trakuose vyko Baltijos šalių irklavimo čempionatas. Lietuvos ir Latvijos rinktinės varžybas baigė surinkusios po 44 medalius.

Tiesa, komandinėje įskaitoje aukščiau atsidūrė Lietuvos irkluotojai, pelnę 21 aukso medalį. Kaimynai pelnė 13 aukščiausios prabos apdovanojimų. Estijos irkluotojai iškovojo 22 medalius, o auksinių tarp jų buvo 6. Varžybose jėgas taip pat išbandė keletas Izraelio įgulų, kurioms atiteko du bronzos medaliai.

Čempionate Lietuvos, Latvijos ir Estijos šalių atstovai varžėsi trijose amžiaus grupėse: jauniai, suaugusieji ir meistrai.

Jaunių grupėje dalyvavo Telšių sporto ir rekreacijos centro irkluotojos Eva Augaitytė, Laura Overlingaitė, Vilmantė Putnaitė ir Ingrida Barkutė. Merginos pavienių keturviečių (4 W-) varžybose iškovojo sidabro medalius. Merginas treniruoja trenerės Vida Statkienė ir Valerija Sungailienė.