Gegužės 23 dieną Šilutėje vyko finalinės Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionato varžybos. Į jas pateko gausus būrys Telšių SRC ugdytinių. Mokytojų Modesto Šimkaus ir Bronislovo Šiaudkulio ugdytiniai iškovojo tris sidabro ir vieną bronzos medalį. Svorio kategorijoje iki 65 kg. aukštą ketvirtą iškovojo Armandas Skruibis (mokytojas B. Šiaudkulis). Svorio kategorijoje iki 75 kg. finaliniame aštuntuke kovojo trys Telšių atstovai. Džiugu, kad du TSRC ugdytiniai lipo ant apdovanojimų pakylos. Antrą vietą užėmė keturiolikmetis, vienas perspektyviausių Telšių jaunųjų atletų, Justas Paulauskas (mokytojas B. Šiaudkulis). Trečios vietos medaliu buvo apdovanotas mokytojo Modesto Šimkaus ugdytinis Vakaris Jonušas. Svorio kategorijoje iki 102 kg. irgi kovojo trys telšiečiai, mokytojo B. Šiaudkulio auklėtiniai Mindaugas Zeipartas, Elijus Laučys ir Nedas Zujavas. Geriausiai sekėsi Mindaugui. Jis pralaimėjo tik varžybų šeimininkui Erikui Jančenkovui ir tapo Lietuvos jaunimo vicečempionu. Ir dar vienas, sidabro medalis, buvo iškovotas svorio kategorijoje iki 110 kg. Čia puikiai pasirodė Emilis Norkus (mokytojas M. Šimkus). Emilis kiekvienais metais džiugina savo puikiais rezultatais ir iškovotomis pergalėmis ant pakylos. Nenuvylė ir šį kartą. Sidabras keliauja į Telšius. Dabar Telšių SRC sunkiaatlečiai ruošiasi tarptautiniams turnyrams Anykščiuose ir Estijoje.
Iš Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionato Telšių SRC sportininkai grįžo su medaliais
Facebook
