Search
Close this search box.

Ištvermės ir nuotykių „Drąsos bėgimas“ jau antrą kartą Telšiuose

Tęsdamas tradicijas, ištvermės ir nuotykių lenktynės „Drąsos bėgimas“ jau antrą kartą surengs renginį Telšiuose birželio 8 d., per miesto šventę. Varžybų organizatoriai kviečia dalyvius registruotis į 5 arba 10 km ilgio distancijas.
 
Pavieniai bėgikai, darbo kolektyvai, draugai ir šeimos
su vaikais kviečiami pasimėgauti „Zakso kalno“ ir jo apylinkių kraštovaizdžiu bei įveikti iššūkius.
Tautos nuotykių ir kliūčių bėgimas (pasaulyje žinomos kaip OCR) Telšiuose vyks su Telšių miesto parama Telšių rajono savivaldybė.
Su nuolaidos kodu „TELŠIAI25“ kaina tik 25 eurai!
„Drąsos bėgimas“ buria tiek jaunus, tiek didelius profesionalius sportininkus ir sporto entuziastus, kurdamos teigiamą ir emocingą sportinę atmosferą. Atstumo maršrutai yra skirtingi ir organizuojami
gražiausiose Latvijos ir Lietuvos vietose. 2024 metų sezonas susideda iš 5 etapų, iš kurių pirmasis vyko Ogrėje, po to Telšiai LT, Daugpilis, Ryga ir Liepoja.
Distancijos kliūtys yra įvairių dydžių ir formų – medinės užtvarų sienelės, virvių tinklus, spygliuota viela, automobilių padangos, ledinio vandens baseinas, įvairios kitos kliūtys – grioviai, purvo duobės ir gamtos sunkumų įveikimas. Atstumo užduotys apima smėlio maišų ir medinių bloku nešimą, akmenų tempimą. Visiems garantuojame kupiną iššūkių ir emocijų dieną.
REGISTRACIJA iki birželio 4 dienos👉 www.drosmesskrejiens.lv
PRADŽIA: 12 VAL.
‼️DĖMĖSIO‼️ Asmenys, jaunesni nei 18 metų varžybų dieną, gali dalyvauti turėdami raštišką tėvų ar globėjų leidimą.
Facebook
Vertimas »