Išvyka į Estiją sunkiaatlečiams atnešė prizines vietas

Tarptautiniame turnyre Estijoje, Tartu mieste dalyvavo Estijos, Vokietijos ir Lietuvos komandos. Telšių SRC sunkiosios atletikos trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai pasirodė labai gerai. Brigita Remėzaitė (sv. kat. iki 45 kg), Mantė Rekašiutė (sv. kat. iki 64 kg), Linas Raudys ( sv. kat. iki 67 kg) ir Gytis Lydis (sv. kat. .iki 89 kg) užėmė pirmąsias vietas. Ema Mikalauskė (sv. kat. iki 45 kg) užėmė antrą vietą. Mindaugas Zeipartas (sv. kat. iki 96 kg) nuo trečią vietą užėmusio Estijos sportininko atsiliko tik vienu kilogramu ir liko ketvirtas. U-20 amžiaus grupėje Linas ir Brigita pripažinti stipriausiais turnyro dalyviais. Gytis apdovanotas kaip stipriausias U-17 amžiaus grupės sportininkas. Taip pat Gytis absoliučioje įskaitoje tarp visų dalyvių parodė antrą, o Brigita tarp visų merginų dalyvių – trečią rezultatą ir iškovojo piniginius prizus. Tarp visų dalyvių į stipriausiųjų šešetukus pateko ir buvo apdovanoti prizais Mantė ir Linas. Tad išvyka į Tartu Telšių SRC sportininkams buvo ypač rezultatyvi.