Search
Close this search box.

Jaunimo sportinės varžybos skirtos Lietuvos Laisvės gynėjų dienai paminėti

Sausio 11 dieną Ryškėnų bendruomenės vaikų dienos centre įvyko  vaikų ir jaunimo  sportinės varžybos, skirtos Lietuvos Laisvės gynėjų dienai paminėti. 

Renginį organizavo Telšių sporto ir rekreacijos centro fizinio aktyvumo specialistai Jonas Gaurylius ir Tomas Gaurylius. Sportininkus pasveikino ir sėkmės palinkėjo Ryškėnų kaimo bendruomenės pirmininkas Kazys Lečkauskas. Varžyboms teisėjavo Tadas Pronckus,  Rokas Gaurylius, Inga Dijokaitė, Asta ir Linas Grachauskai ir Tomas  Jankauskas.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o visi dalyviai  prizais. Atkakliose stalo teniso varžybose geriausiai sekėsi Eimantui Bertašiui, Andriui Bratkauskui ir Valentui Bertašiui. 
Jaunimo šaškių varžybose pažangą demonstravo Laura Urbonaitė, Domantas Mastis ir Rugilė Jankauskaitė. Vaikų šaškių turnyrą laimėjo Motiejus Mileikis, o prizininkėmis tapo Lukrecija Liaudanskytė ir Augustė Andruškaitė. Vaikų šachmatų varžybose po papildomų sužaistų partijų paaiškėjo, kad nugalėtoju tapo Augustas Vaukas, o antrąją  ir trečiąją  vietas atitinkamai užėmė Rokas Brasas ir jauniausias turnyro dalyvis Jokūbas Žilevičius. Dartų turnyre taikliausią ranką demonstravo Emilis Jankauskas, Enris Rimkus ir L. Liaudanskytė.
Oro ritulio rungtyje nugalėtojais tapo Vita Norkutė ir E. Jankauskas,  sidabro medalius iškovojo Jorūnė Šarkevičiūtė ir Vilius Pranauskas, o bronzos medaliais pasipuošė Augustė Zavedskaitė ir Matas Navikas.
Rankų lenkimo varžybose stipriausi buvo Rokas Gaurylius, E. Bertašius ir A. Bratkauskas. Alidėję vaikus tėveliai taip pat galėjo išbandyti savo jėgas ir sumanumą draugiškose varžytuvėse. Sekančios varžybos įvairaus amžiaus žmonėms vyks jau vasario mėnesį Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. 

 

Facebook
Vertimas »