Search
Close this search box.

Lengvaatlečiai 2024 -uosius metus pradėjo puikiais rezultatais

          Sausio 5 ir 6 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionatai. Jaunių grupėje 300 m bėgimo rungtyje čempionės vardą ir pirmos vietos medalį iškovojo Emilija Bagvilaitė. 60 m rungtyje Emilija, pagerinusi asmeninį rezultatą, užėmė penktą vietą. Savo asmeninius rezultatus gerino Agnė Kaveckaitė (600 m, 300 m), Ieva Keliauskaitė (600 m, 300 m), Gerda Domeikaitė (300 m). Jaunimo grupėje 60 m distancijos čempionu tapo Augustinas Baliutavičius. Ženkliai pagerintas asmeninis rezultatas ( 7, 16 sek. ) Ant aukščiausios pakilos lipo ir Karolina Vaitkevičiūtė. 1000 m distanciją sportininkė įveikė pirma. 600 m distancijoje Karolina iškovojo antros vietos medalį. Pagerinęs savo asmeninį rezultatą, 60 bb rungtyje, antrąją vietą iškovojo Artas Laučys. Asmeninius rezultatus gerino ir Lukas Beresna (60 m , 300 m). Sezonas tik prasidėjo, tad pagrindinės varžybos dar laukia. Palinkėkim sėkmės sportininkams.

                 Džiugi žinia mus pasiekė iš Dortmundo (Vokietija). Sausio 6 dieną telšiškis Lukas Sutkus (dabar VU studentas ir treniruojasi Vilniuje pas trenerį Martą Skrabulį) startavo tarptautinėse varžybose Indoor Jump’Run kur užėmė pirmą vietą ir pagerino 19-mečių rekordą (400 m – 47,54 sek.). Rekordas nuo 1977 m priklausė a. a. olimpiniam čempionui Remigijui Valiuliui (48, 61 sek.), o Lukas savo asmeninį rekordą pagerino net 1,40 sek.

               Sveikiname sportininką, linkime ir toliau judėti užtikrintai į priekį ir garsinti ne tik Telšių, bet ir Lietuvos vardą! Džiaugiamės trenerės Linos Kaveckienės indėliu treniruojant sportininką Luką Sutkų. 

Facebook
Vertimas »